REALITY

OLDA A DITA HUMPOLCOVI

PROHLÉDNĚTE SI NABÍDKU NAŠICH SLUŽEB

NABÍZÍME VÁM

NEJLEPŠÍ SLUŽBY S KOMPLETNÍM SERVISEM ZA NEJNIŽŠÍ PROVIZE!

REALITNÍ SLUŽBY

Bohaté zkušenosti a dokonalá znalost podmínek lokálního realitním trhu nám umožňuje nabídnout klientům vždy ten nejvhodnější a nejvýhodnější způsob nákupu, prodeje či pronájmu nemovitosti.

PORADENSTVÍ

Nevíte si rady s prodejem nebo nákupem nemovitosti? Nemáte dost finančních prostředků? Nebojte se nás zeptat, my jsme v realitách jako doma a rádi Vám zdarma poradíme, dokonce i v případě, že nejste naším klientem!

OCENĚNÍ NEMOVITOSTI

Zjistěte, za jakou nejvyšší cenu můžete aktuálně prodat svůj dům, byt, chatu či pozemek. Na základě srovnání s podobnými nemovitostmi v lokalitě vyhodnotíme, na jaké cenové úrovni se pohybuje ta Vaše a to zcela ZDARMA.

REALITNÍ BLOG

Hledáte informace, jak kupovat, prodávat či co nejvýhodněji pronajmout reality, nemovitosti? Pravidelně vás budeme informovat o aktuálních tématech týkající se realit a realitního trhu.

DOZVĚĎTE SE VÍCE

O NÁS

Jsme manželé, Oldřich a Dita Humpolcovi, kterým se stala jejich práce koníčkem. Spolupracujeme s realitní kanceláří Molík reality, s.r.o., sídlící v Mostě a jsme na to pyšní.

Naše působnost, má i mé ženy, je soustředěna na město Litvínov a jeho okolí. Narodili jsme se zde, vyrůstali tu a je nám to tu blízké, zkrátka srdeční ♥ záležitost.

Jsme tu pro Vás i nad rámec naší působnosti. Nebojte se na nás obrátit a věřte, že nebudete litovat. JSME TU PRO VÁS!

O. D. Humpolcovi

PRO NÁS I PRO CELOU NAŠI KANCELÁŘ JSOU PRVOŘADÉ TYTO

PRIORITY

  • UPŘÍMNOST
  • SERIÓZNOST
  • SPOLEHLIVOST
  • PEČLIVOST

NEMLUVÍ ZA NÁS JEN ČINY, ALE I

ČÍSLA

0
PRODANÝCH NEMOVITOSTÍ
0 %
SPOKOJENÝCH KLIENTŮ
0
ÚSPĚŠNÝCH OBCHODŮ

PŘEČTĚTE SI NÁŠ

REALITNÍ BLOG

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY

KONTAKTUJTE NÁS

KONTAKTNÍ ÚDAJE

SOCIÁLNÍ SÍTĚ